Mamy dobre wiadomości
Marzec przyniósł piękną wiosenną aurę. Śniegu na stoku mamy jeszcze sporo, dlatego też przygotowaliśmy dla Was promocję.
Wyciąg będzie czynny od piątku 6 marca do niedzieli 8 marca w godzinach od 9 do 18.
W tym czasie wszytkie karnety będą przecenione o 30%, a całodzienny karnet będzie kosztował tylko 60zł!
Wypożyczalnia sprzętu BARANEK też oferuje rabat 30% na wszystko
Zapraszamy na wiosenne śmiganie na CzerwienneSki!


